Logo Logo
O nás

O nás

V tomto katalogu nabízíme kvalitní produkty zaměřené na úsporu energie, zvýšení životní pohody a uplatnění designu.Jsme přímým dovozcem a prodejcem společnosti Betop Electronic co., v současné době  máme v nabídce jejich produkty z oblasti úsporného LED osvětlení. Společnost Betop má již více jak 10 let zkušeností s vývojem a výrobou LED svítidel a světel, patří mezi OEM výrobce světových značek, jako je Sylvania a Osram.

Momentálně máme v nabídce LED bodová světla s paticí GU10 a MR16 a E27, v provedení HighPower LED a moderních LED COB, které vynikají vysokým světelným výkonem a pěkným designem. Ze zkušeností zákazníků bychom zejména doporučili instalaci COB bodovek na místa, kde se do nedávna dávala halogenová bodová světla a kde je vyžadováno vysoké podání indexu barvy, jako jsou pracovní stoly, výstavní skříně, ale i koupelny a obývací a dětské pokoje. Námi nabízená LED COB bodová světla mají index podání barvy CRI (Ra) > 80 nebo dokonce i > 90. Nabízíme je ve výkonech 6W jako náhradu za 50W halogenové svítidlo, a 5W jako náhradu za 35W halogenovou žárovku. Více informací o námi nabízených LED bodových žárovkách naleznete uvnitř dané kategorie.

Dalším zajímavým produktem v naší nabídce úsporných světel jsou zářivkové trubice s paticí T8 a zářivková svítidla v provedení T5. LED zářivky T8 dosahují se stejným světelným výkonem více jak 50% úspory nákladů na elektrickou energii. Také díky jejich vysoké životnosti, jež je až 3x delší než u klasické trubice a odolnosti na časté zapínání a vypínání, dosahují výrazného snížení i operativních nákladů. LED zářivky T8 mohou být instalovány do stávajících zářivkových svítidel po vyjmutí tzv. startéru. Nejlepších úspor však dosáhnete po zapojení LED zářivky přímo do elektrické sítě, a to odpojením startéru a tlumivky či startovací elektroniky.

Naproti tomu T5 zářivkové svítidlo nabízíme v provedení plnohodnotného světla, které může být zapojeno řetězově za sebou. Podle našich zkušeností, jsou tato světla vhodná 
pro instalaci do kuchyní, vestavěných skříní či komor. Životnost a úspora energie je stejná jako v případě trubic T8.

Zajímavým produktem jsou podhledová světla ve tvaru UFO. Jedná se o zápustné LED světlo různých průměrů a výkonu. Tato světla jsou ideálními svítidly do koupelny, chodby a jako designový doplněk k podhledům. Tato LED podhledová světla pracují s bezpečným napětím 12V.

V neposlední řadě nabízíme LED žárovky klasického typu s objímkou E14 a E27. Žárovky E14 nabízíme v typu svíčka či plamínek, nebo jako klasickou žárovku. Jsou ideální do lustrů či stolních lampiček.
Žárovky s objímkou E27 nabízíme o výkonech od 6W (náhrada 40W) do 14W (náhrada 100W), v různém barevném podání a zejména indexu podání barvy CRI (Ra) – > 70 a > 80. Podle naší zkušenosti CRI > 80 doporučujeme pro místa, jako jsou knihovny, pracovny, atd.

LED žárovky E27 a E14 jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a pomocí moderní techniky, takže u nich nehrozí zažloutnutí skla žárovky, přehřátí nebo rozpojení spoje uvnitř žárovky. Více popíšeme na našem blogu.
Na cestě jsou také tolik žádané LED pásky v různých barvách a vodotěsnosti a světelné LED panely.

Inspiraci pro Vás připravujeme v blogu s poradnou a tipy.